На станціях чергує поліція: як працює метро в Києві

Пасажирам нагадують про маски та вимірюють температуру

На станціях чергує поліція: як працює метро в Києві

З 23 травня в Києві відновило роботу столичне метро. Про те, як це відбувається, розповідається в сюжеті каналу "Україна 24".

На станціях розміщені оголошення про обов'язкове дотримання дистанції та використання масок і рукавичок. Поліція на вході нагадує людям надіти маску або використовувати її правильно, якщо у пасажира маска вдягнена не так, як потрібно. Крім того, на підлогу нанесли розмітку, яка допомагає визначити дозволену дистанцію.

Також на станціях проводиться вибірковий температурний скринінг. Температуру вимірюватимуть тільки тим пасажирам, які мають ознаки захворювання. Обмежень за кількістю пасажирів у вагоні немає, але пасажирів просять дотримуватися дистанції під час всієї поїздки.

Популярні відео

Жетони в касах не продають, для разової поїздки можна купити паперовий квиток. У метро просять користуватися безконтактними методами оплати.

У метро розповіли, що не компенсуватимуть невикористані поїздки за березень, які були у проїзних, оскільки ситуацію з введенням карантину визнали форс-мажором.

Читайте також

Нагадаємо, раніше кандидат медичних наук Юрій Сухов розповів, як уберегтися від коронавірусу під час пом'якшення карантину.

 

Джерело Україна 24 Теги