Чи можна пом'якшувати карантин - лікар дала оцінку ситуації в Україні

Епідеміолог розповіла, чи можлива друга хвиля коронавірусу та як себе убезпечити

Чи можна пом'якшувати карантин - лікар дала оцінку ситуації в Україні

Про те, чи безпечно послаблювати карантин в Україні, розповіла епідеміолог Людмила Мухарська в ефірі каналу "Україна 24".

"Зменшення карантинних заходів відбувається поступово. Дуже важливо, щоб їх не знімали одночасно. Ми знаємо, що для кожного закладу, які поступово відкриваються, виписані певні правила. Повинна бути обопільна робота. Власники повинні їх виконувати, а люди, які користуються послугами закладів або транспортом, повинні розуміти та використовувати засоби захисту. Якщо все буде працювати в комплексі, то можна сподіватися, що захворюваність не виросте стрімко і не буде спалаху", — сказала вона.

Лікар розповіла, чи можлива друга хвиля захворюваності коронавірусу в Україні.

"Ми перебуваємо в центрі пандемії, це глобальна проблема. Якщо є негативні прогнози для європейських країн, то це цілком можливо і для України. Багато експертів говорять, що друга хвиля можлива восени, оскільки коронавірус — це сезонна хвороба", — сказала вона.

Читайте також

Популярні відео

Раніше авіаексперт Богдан Долінце в ефірі каналу "Україна 24" розповів, у які країни українці зможуть полетіти найближчим часом.

Джерело Україна 24 Теги