Куди українці зможуть поїхати у відпустку — експерт назвав країни

Фахівець розповів, коли відкриються авіаперельоти з України

Куди українці зможуть поїхати у відпустку — експерт назвав країни

До яких країн українці зможуть полетіти найближчим часом, розповів Авіаексперти Богдан Долінце в ефірі каналу "Україна 24".

"В цілому можна очікувати запуск авіарейсів з початку червня, як внутрішніх, так і міжнародних, проте якщо говорити про міжнародні — буде обмежений перелік країн. Поки краще не поспішати з покупкою квитків, краще почекати, коли всі авіакомпанії почнуть офіційно працювати, щоб уникнути повернення грошей, скасування рейсів. По країнах — вже була заява Грузії, можливо, Польща, також, швидше за все, країни Балканського півострова, оскільки там стабільна ситуація, далі — Італія, Іспанія, можливо, Туреччина, але там поки багато хворих. Контрольована ситуація на Кіпрі, він увійде у другу хвилю відкриття перельотів", — сказав він.

Експерт також розповів, як зміняться правила прикордонного контролю у зв'язку з коронавірусом.

"Велика частина країн ЄС озвучила правила про самоізоляцію, або туристи робитимуть платний тест в аеропорту. Також можливі механізми, пов'язані з так званим паспортом здоров'я — за кілька днів робити тести, результати яких фіксуватиметься в документі, буде перелік країн, де приймаються такі документи. Варто очікувати, що ціна на квитки буде збільшена, але наскільки — поки зарано прогнозувати", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше голова Держагентства туризму розповіла, що Туреччина і Грузія вже ведуть переговори з Україною про відновлення авіасполучення.

Джерело Україна 24 Теги