Метро в Києві готують до запуску: що з розкладом, масками і жетонами

Метрополітен столиці повертається до звичного режиму роботи

Метро в Києві готують до запуску: що з розкладом, масками і жетонами

Заступник директора КП «Київський метрополітен» Наталя Макогон розповіла в ефірі каналу "Україна 24", як в метро готуються до запуску після двох місяців карантину.

"Ми плануємо починати рух за звичним графіком, більшість станцій відкриється близько 5:45. Що стосується інтенсивності, ми розуміємо, що не прийде 1,5 млн осіб, але будемо запускатися в максимально інтенсивному режимі, піковому, 1,5 хвилини буде перерва між поїздами", — сказала вона.

Макогон розповіла, які заходи безпеки будуть застосовуватися в метрополітені.

"Обов'язкова вимога — маска, це рішення Кабінету міністрів, ми просимо виконувати її. Нам допомагатимуть поліція, наша охорона. Ви розумієте, що будуть принципові люди, які ні в що не вірять, якщо ви бачите, що людина знімає маску в вагоні, зробіть ій зауваження. Закликаємо пасажирів максимально використовувати безконтактні способи оплати. Жетони продаватися не будуть, але використовувати їх можна до 30 червня. У метро поставлені позначки для дистанціювання пасажирів, розміщені оповіщення про правила", — сказала вона.

Читайте також

Популярні відео

Раніше в ефірі "Україна 24" лікар-інфекціоніст, колишній директор Центру громадського здоров'я Володимир Курпіта розповів, що Україна в боротьбі з коронавірусом переходить до стратегії Швеції, яка з самого початку не вводила жорстких карантинних заходів.

Джерело Україна 24 Теги