Смерть нардепа Давиденка - у Авакова дали коментар

Радник голови МВС прокоментував хід розслідування депутата, знайденого мертвим в офісі

Смерть нардепа Давиденка - у Авакова дали коментар

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко розповів про хід розслідування смерті депутата Давиденка, якого виявили застреленим в своєму офісі.

"Зараз є кримінальна справа за статтею 115 Кримінального кодексу "умисне вбивство", справу розслідують слідчі. У мене немає інформації, що розслідування завершено і можна оприлюднювати інформацію. Я чув багато різних версій, але не можу ні підтвердити, ні спростувати їх, поки працює слідство і результатів ще немає. Як тільки буде про що говорити слідчим, вони обов'язково скажуть про це. Це дуже резонансна подія, і до неї прикута увага всього українського суспільства та органів влади. Думаю, що якщо версії будуть пов'язані з допитом кого-небудь, в тому числі й депутатів, слідчі це зроблять", — сказав він.

Мартиненко також прокоментував появу в інтернеті фото з тілом загиблого нардепа.

"Не можу сказати, звідки взялася фотографія з місця вбивства, опублікована в соцмережах, але фотографувати тіла загиблих, якщо по-людськи, неправильно, звертаю увагу правоохоронців на це, хоч законом і не передбачено покарання", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

 

Джерело Україна 24 Теги