Якими повинні бути штрафи на дорогах - нардеп дав пораду

Нардеп вважає, що для нормальної роботи камер спостереження необхідні кілька умов

Якими повинні бути штрафи на дорогах - нардеп дав пораду

З 1 червня в Україні на дорогах почнуть працювати камери автоматичної фіксації порушення правил, всього по країні планується встановити 700 одиниць. Депутат Верховної Ради Муса Магомедов вважає, що це корисне нововведення, але з застереженнями.

"Працювати потрібно в кількох напрямках. Перше - повинні бути дороги, якими можна їздити, не порушуючи, не виїжджаючи на зустрічні смуги. Робота в цьому напрямку ведеться, але, напевно, темпи поки недостатні", - сказав нардеп.

Читайте також

На думку Магомедова, система відеофіксації і закон, який дозволяє користуватися даними з цих камер і встановлювати штрафи, як і в усьому цивілізованому світі, безумовно необхідні.

"І третє. Штрафи повинні бути такими, щоб кожен водій перед тим, як порушувати, думав, робити це чи ні, а ще краще - не замислювався б про це", - сказав Магомедов.

Популярні відео

Нагадаємо, голова "Укравтодору" Олександр Кубраков в ефірі "Україна 24" пообіцяв, що "Укравтодор" може за 3-4 роки привести в порядок дороги в Україні, і розповів, що ремонт основних шляхів триває.

Джерело Україна 24 Теги