"Папа понесе зарплату не додому": нардеп про гучний законопроект

На думку депутата, зупинити ігроманів буде дуже складно

"Папа понесе зарплату не додому": нардеп про гучний законопроект

У січні Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про легалізацію грального бізнесу, у другому читанні депутати збираються розглянути його на пленарному тижні 2-5 червня. Народний депутат Вікторія Гриб в ефірі каналу "Україна 24" поділилася своїми побоюваннями з цього приводу.

"Прихильники законопроекту говорять про мільярдні надходження в бюджет, але давайте подивимося на другий бік медалі. Гральний бізнес - це залежність людей, які для того, щоб задовольнити свої пристрасті, готові витратити останню копійку. Це залежність людей, які на сьогоднішній день не мають раюботи, це в країні, в якій 44% дітей знаходяться на межі бідності, за оцінками ЮНІСЕФ", - сказала Гриб.

Читайте також

Нардеп на прикладі продемонструвала, до чого, на її думку, може привести легалізація грального бізнесу.

"Спрогнозуємо ситуацію. Є тато, який має пристрасть до гри. Отримавши зарплату, замість того, щоб йти додому і віддати зарплату сім'ї, він біжить в казино і програє все. І хто зможе його зупинити, якщо в Україні це стане дозволеним?" - задається питанням депутат.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" політолог Володимир Фесенко розповів, чому затримується розгляд в Раді законопроекту про гральний бізнес.

Джерело Україна 24 Теги