"Правда нікого не цікавить": адвокат жорстко висловився про справу Шеремета

Слідство наполягає на єдиній версії злочину, розповів Тарас Безпалий

"Правда нікого не цікавить": адвокат жорстко висловився про справу Шеремета

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета закриває очі на будь-які докази невинності підозрюваних - волонтера Юлії Кузьменко, рок-музиканта Андрія Антоненка і військового медика Яни Дугар.

Про це в ефірі "Україна 24" заявив адвокат Кузьменко Тарас Безпалий. За його словами, на сьогоднішній день ця справа "виглядає, як роман-антиутопія "1984", коли правда нікого не цікавить".

"Намагаються довести, що є єдина версія, і докази нікого не цікавлять. На сьогоднішній день сторона захисту зібрала дуже багато доказів, що Дугар у 2016 році перебувала не в Києві, і свідки підтвердили це. Коли йшлося про вихолощену міну МОН-50, яку нібито знайшли в Антоненка - кілька свідків визначили, звідки вона і в якому стані. Коли ми говорили, що Кузьменко ночувала вдома, приводили свідків, надавали роздруківки оператора зв'язку - на це не звертали уваги ані слідчі, ані прокурори. Замість цього свідків передопитували", - заявив адвокат.

Читайте також


Нагадаємо, раніше спікер МВС Артем Шевченко в ефірі каналу "Україна 24" розповів про хід слідства у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Популярні відео

Як відомо, Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в центрі Києва в результаті вибуху автомобіля. Машина належала співзасновницы видання "Українська правда" Олені Притулі, але її в автомобілі не було. За даними поліції, спрацював вибуховий пристрій. 

Шеремет народився в Мінську, до 1997 року жив і працював у Білорусі, потім - у Росії, останні п'ять років жив у Києві.

Джерело Україна 24 Теги