У метро Києва будуть боротися з пасажирами без масок: названо спосіб

З понеділка метрополітен буде працювати в штатному режимі

У метро Києва будуть боротися з пасажирами без масок: названо спосіб

У Києві в зв'язку з ослабленням карантину з 25 травня почне працювати метро, ​​але пасажирів без масок будуть висаджувати з вагонів.

Про це розповів в ефірі "Україна 24" заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

"Обмежень не планується, з понеділка, 25 травня, метрополітен буде працювати в штатному режимі із забезпеченням заходів безпеки, рекомендованих головним санітарним лікарем і санітарним лікарем Києва. Також вчора внесли зміни до регламенту робіт наземного транспорту - скільки передбачено сидінь, стоячі теж враховуються. Ми випускаємо на маршрути весь транспорт, який є, щоб протестувати і зрозуміти, які пасажиропотоки. Але остаточно зрозуміло стане, коли запуститься метро", - сказав чиновник.

Читайте також

Мондриївський зазначив, що на вході у метро вимір температури проводити не будуть. Крім того, медичні рукавички в транспорті є рекомендацією, а не обов'язковою вимогою.

"Але масковий режим - обов'язковий. Чергові по станції будуть стежити за цим, і просити залишити вагони людей без масок", - підкреслив він.

Популярні відео

Нагадаємо, радник київського міського голови Володимир Бондаренко в ефірі "Україна 24" розповів, що водії і кондуктори зобов'язані не пускати пасажирів без масок у наземний транспорт. Також він не виключив, що до боротьби з порушниками приєднається поліція і муніципальна варта. 

Джерело Україна 24 Теги