"Будуть конфлікти": транспорт в Києві відновлює роботу, але є складнощі

Перевізники зіштовхнулися з проблемою порушень карантинного режиму

"Будуть конфлікти": транспорт в Києві відновлює роботу, але є складнощі

В Києві після відновлення роботи наземного громадського транспорту перевізники з владою будуть піднімати питання боротьби з порушниками карантинних обмежень.

Про це розповів в ефірі "Україна 24" глава громадської спілки "Асоціація перевізників Києва та Київської області" Ігор Мойсеєнко.

"Всі обов'язкові вимоги до безпеки незмінні – масковий режим, температурний скринінг працівників, постійна дезинфекція транспорту. Перевізниками закуплено достатню кількість дезинфікуючих засобів для обробки салонів, масок для водіїв та безконтактних термометрів", - зазначив Мойсеєнко.

Читайте також: Київ готується до пляжного сезону: стали відомі подробиці

Перевізники будуть просити пасажирів ставитись із порозумінням до карантинних заходів у транспорті.

"Заходити в транспорт тільки за наявності масок і не перевищувати кількість пасажирів у салоні. Водії фізично не зможуть не допускати пасажирів без масок, а також виганяти пасажирів, кількість яких перевищує встановлені норми. Якщо заходять зайві люди, водій буде робити зауваження. Але будуть виникати постійні конфлікти", - сказав він.

За його словами, перевізники не мають фінансової можливості залучати додаткових працівників, які будуть займатися питанням контролю.

"Готовності для цього фінансово немає, тому що перевезення пасажирів по сидячих місцях завідомо збиткове для нас. З понеділка ми ці питання будемо піднімати (з владою - ред.). Якщо будуть порушення мати масовий характер, будемо залучати додаткові ресурси, щоб виконувати всі вимоги", - сказав Мойсеєнко.

Популярні відео

Нагадаємо, радник київського міського голови Володимир Бондаренко в ефірі "Україна 24" розповів, що водії і кондуктори зобов'язані не пускати пасажирів без масок. Також він не виключив, що до боротьби з порушниками долучиться поліція і муніципальна варта.

Джерело Україна 24 Теги