Як не захворіти на коронавірус: лікар дав несподівану пораду

Інфекціоніст запропонував українцям уявити, що у них тільки одна рука

Як не захворіти на коронавірус: лікар дав несподівану пораду

Щоб значно зменшити ризик захворіти на коронавірус COVID-19, українці повинні користуватися в громадських місцях тільки однією рукою і ретельно її дезінфікувати.

Про це розповів в ефірі "Україна 24" лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук Юрій Сухов.

"Найкраще знаходити можливість не пересуватися на громадському транспорті. Я з 20 січня цього не роблю: саме тоді в Китаї почала поширюватися епідемія, тоді ще не знали про тисячі хворих. Тим не менш, боятися не потрібно, треба бути обережним, не братися в транспорті за поручні, ручки під'їздів. Я якщо кудись йду, надягаю на одну руку рукавичку, все роблю цією рукою", - сказав Сухов.

Читайте також

Ще варіант, за словами лікаря, вважати одну свою руку "брудною", всі дії проводити цією рукою, і потім її обробляти, а другою не користуватися.

"Уявіть собі, що у вас одна рука. Також потрібно правильно надягати маску. З'ясувалося, що 93% людей не знають, як це робити", - додав він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше член парламентського комітету з питань здоров'я нації, нардеп Ольга Стефанишина в ефірі "Україна 24" назвала єдиний спосіб зупинити коронавірус в Україні.

Джерело Україна 24 Теги