ЗНО в умовах карантину: експерт розповів, що чекає на випускників

Вимушене дистанційне навчання внесло корективи у підготовку

ЗНО в умовах карантину: експерт розповів, що чекає на випускників

Через карантин в Україні у школярів буде більше часу для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, однак цього року на випускників чекають і додаткові складнощі з ЗНО.

Про це в ефірі "Україна 24" розповів експерт з питань освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба.

"Дати ЗНО припадають на закінчення адаптивного періоду карантину. З одного боку, часу на підготовку більше. З іншого боку, період вимушеного дистанційного навчання з 16 березня змінив певні речі в програмі, в контенті. Певний матеріал таким чином буде засвоєно краще, ніж інший. Але очна форма навчання в аудиторіях краще готує учнів психологічно до моменту ЗНО... Регулярні контрольні, які дають наприкінці року, готують до цього фінального випробування", - сказав експерт.

Читайте також

Скиба зазначив, що організатори ЗНО не випробували весь алгоритм з доїздом, організацією, вимірюванням температури, перебуванням в масках три години.

"Одна справа – змоделювати це з точки зору нормативів, з іншого – випробувати, які реальні відчуття у учнів, які з 16 березня на дистанційному навчанні на карантині", - пояснив він.

Також Скиба наголоси, що Український центр оцінювання якості освіти не пішов на зміну формату ЗНО, хоча мав технічні можливості перевести його в онлайн-режим.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше в.о. міністра освіти Любомира Мандзій розповіла в ефірі "Україна 24", як школярі здаватимуть ЗНО і коли закінчиться навчальний рік.

Джерело Україна 24 Теги