"Є два види контролю": у Кличка розповіли, як запускають транспорт в Києві

На маршрути вийшов весь рухомий склад

"Є два види контролю": у Кличка розповіли, як запускають транспорт в Києві

У Києві 23 травня наземний громадський транспорт в тестовому режимі відновив роботу, перервану через карантин. На маршрути виведено весь рухомий склад.

Про це в ефірі "Україна 24" розповів радник київського міського голови Віталія Кличко Володимир Бондаренко.

"Нормально відбувся запуск… За оперативною інформацією, виведено на маршрути весь рухомий склад. Тестуємо, наскільки нам необхідно буде в перший робочий день понеділок можливо перекидати рухомий склад на інші маршрути. Я впевнений, що в понеділок ще затори на дорогах не зникнуть... На вихідних діє тестовий режим, що показує, яка зараз міграція між берегами Дніпра", - заявив Бондаренко.

Читайте також

Радник мера уточнив, що в транспортний засіб будуть запускатися люди в межах його технічних характеристик – кількість місць для сидіння плюс кількість стоячих місць, передбачена паспортом. За його словами, на маршрутах, де великий пасажиропотік, знадобляться додаткові одиниці транспорту.

Також Бондаренко розповів, як влада контролюватиме дотримання карантинного режиму в транспорті.

"У нас є два види контролю. Є поточний контроль, який здійснюють водії, кондуктори, контролери. І є поліція і муніципальна варта, яка це контролює. Разом з тим, треба розуміти, що у вірусу ніг немає, ми його носимо самі. Від нашої свідомості залежить дуже багато в даному випадку", - сказав він і додав, що водії і кондуктори зобов'язані не пускати пасажирів без масок, згідно відповідній інструкції.

Популярні відео

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко в ефірі "Україна 24" розповів, що в Києві склалася критична ситуація з заторами.

Джерело Україна 24 Теги