Продаж тварин за борги: в Мінюсті пояснили, що буде з левами і ведмедями

Також у відомстві відзвітували про успішний продаж собаки

Продаж тварин за борги: в Мінюсті пояснили, що буде з левами і ведмедями

Міністерство юстиції України успішно продало за борги собаку боржника, проте не буде виставляти на аукціон трьох левів і п'ятьох ведмедів.

Про це в ефірі "Україна 24" розповів в.о. гендиректора державного підприємства "Сетам" Олександр Мамро.

"Стартова ціна за пітбультер’єра була 112 гривень, продали за 11 тис. гривень. Я вже встиг привітати власника з покупкою і висловити сподівання, що новий власник докладе зусиль, щоб адаптувати цю собаку до нормального проживання, щоб більше таких сумних історій не траплялося. В подальшому звернемося до переможця конкурсу і поцікавимось продовженням історії", - сказав Мамро.

Читайте також

Керівник ДП "Сетам" прокоментував заяву міністра юстиції Дениса Малюськи щодо можливості продажу на аукціоні трьох левів і п'ятьох ведмедів.

"Додатково поясню: не йшлося, що вони будуть продаватися, тому що, згідно з законодавством, ми не маємо права їх продавати. Ми просто сприяємо цим тваринам у тому сенсі, що розміщуємо оголошення про залучення певних спеціалістів або людей, які мають право, досвід і організацію, щоб утримувати таких тварин. Продажу, аукціону не буде. Просто як лот буде розміщена інформація, тому що ДП "Сетам" розміщує інформацію про добровільний продаж, а також про безкоштовну передачу майна, яке не продалося на торгах", - пояснив він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше заступниця міністра розвитку громад і територій України Наталія Хоцянівська в ефірі каналу "Україна 24" розповіла, чи будуть відключати українцям світло та воду за борги.

Джерело Україна 24 Теги