Нардеп назвала єдиний спосіб зупинити коронавірус в Україні

Україна посідає 107 місце в світі з тестування на COVID-19

Нардеп назвала єдиний спосіб зупинити коронавірус в Україні

В Україні єдиним методом стримування епідемії коронавірусу COVID-19 може бути масове тестування.

Про це заявила в ефірі "Україна 24" народний депутат України від партії "Голос", член парламентського комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Ольга Стефанишина.

"Тестування - це єдиний ефективний метод стримувати вірус. Парламент уже ухвалив новий закон, який був розроблений "Голосом", щоб збільшити кількість тестувань, запровадити масштабне тестування, коли тестуються ті особи, які мають симптоми, ті, які з ними контактували", - зазначила Стефанишина.

Читайте також: Коронавірус у Раді - в "Слузі народу" повідомили, хто пішов на ізоляцію

За її словами, потужність лабораторій для тестувань треба значно збільшувати.

"ПЛР-тести найточнішы. Вони мають використовуватися державою для того, щоб стримувати вірус. ІФА-тести - це тести на антитіла. Вони мають використовуватися ретроспективно для того, щоб зрозуміти, яка була ситуація у нас всі ці місяці. Україна сьогодні на 107 місці з тестування в світі. Це означає, що справжньої статистики щодо COVID-19 ми не знаємо, і напевно в нас набагато більші показники сьогодні", - сказала нардеп.

Популярні відео

Нагадаємо, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" не виключив другої хвилі коронавірусу і розповів, як реагуватиме Україна.

Джерело Україна 24 Теги