Євроінтеграція України: експрем'єр сказав, у що потрібно включитися Києву

Експрем'єр-міністр розповів, чого Україна встигла досягти за допомогою Заходу і до чого ще потрібно прагнути

Євроінтеграція України: експрем'єр сказав, у що потрібно включитися Києву

Про співпрацю України з ЄС висловився експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час Київського безпекового форуму, який транслювався на каналі "Україна 24".

"Ми (Україна і Європейський Союз - ред.) багато чого досягли разом. Нам вдалося отримати енергетичну незалежність України. Навіть диво сталося - коли українці отримали безвізовий режим. Разом з партнерами з ЄС і США ми стримали російську агресію і ввели санкції проти Російської Федерації. Разом ми почали безпрецедентні реформи в Україні.

Більшість українців підтримують інтеграцію в ЄС та НАТО, і зараз ЄС має показати приклад і стати зразком процвітаючого суспільства. А українській владі необхідно просувати реформи та тримати курс на Європейський союз", — сказав він

Яценюк заявив, що Україна повинна стати частиною низки регіональних ініціатив: ініціатива трьох морів, Б9 (Бухарестська дев'ятка) і так далі.

"Нам потрібно рішучіше, активне і сильне міжнародне співробітництво з нашими друзями з регіону - такими як Литва, Польща, Угорщина. Ми повинні перегорнути сторінку суперечок минулого і дивитися в майбутнє. Мета — спільне процвітаюче майбутнє для України, ЄС і США", — заявив він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше Яценюк заявляв, що президент Росії Володимир Путін хоче принести хаос в Україну за допомогою контролю над українськими ЗМІ, використовуючи дезінформацію як зброю.

Джерело Україна 24 Теги