Лікар назвав головну проблему виходу з карантину

Інфекціоніст розповів, яка зараз ситуація з коронавірусом в Україні та чому епідемія навчила людей

Лікар назвав головну проблему виходу з карантину

Про те, чи можна в Україні послаблювати карантин, розповів лікар-інфекціоніст Євген Дубровський в ефірі каналу "Україна 24".

"Ситуація значно покращилася. Працюючи в лікарні, я бачу, що молоді люди практично не надходять, тяжких форм все менше і менше. Ускладнювати карантин немає сенсу", — сказав він.

Лікар зазначив, що головне, чому карантин мав навчити людей, дбайливіше ставитися до здоров'я - як свого, так і оточуючих.

"Головна проблема виходу з карантину — це повага один до одного. Якщо раніше ми могли собі дозволити з температурою, випивши жарознижувальне, йти на роботу або в гості, то карантин мав усіх навчити берегти своє здоров'я і близьких. Зараз люди стали уважнішими до симптомів і звертаються до лікаря або телефонують. Карантин навчив людей спілкуватися з лікарями дистанційно, і це великий плюс", — сказав він.

Лікар також застеріг, що носіння масок і рукавичок в транспорті недостатньо для того, щоб повністю убезпечитися від зараження, оскільки навіть в жорсткий карантин нові хворі все одно з'являлися.

Читайте також

Популярні відео

Раніше експерт з питань інфраструктури Віктор Медведь в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чи будуть перевізники дотримуватися заходів безпеки.

Джерело Україна 24 Теги