Регіон-лідер України з коронавірусу не пом'якшуватиме карантин: подробиці

Мешканців Буковини закликають не виходити на вулиці без нагальної потреби

Регіон-лідер України з коронавірусу не пом'якшуватиме карантин: подробиці

Чернівецька область, яка перебуває серед лідерів за темпами поширення коронавірусу COVID-19, з 22 травня не пом'якшуватиме карантин разом з іншими регіонами України.

Як повідомляє кореспондент телеканалу "Україна 24", в області не виконані два з трьох критеріїв для послаблення карантинних заходів – кількість інфікованих на 100 тисяч населення залишається високою, а інфекційні відділення заповнені більше, ніж на 50%.

Буковина залишається на суворому карантині, проте в п'ятницю комісія обласної влади вирішуватиме питання, чи відкриють кордони з іншими областями та чи заберуть карантинно-санітарні пропускні пункти.

Читайте також

Приміського і міжобласного сполучення в регіоні поки що не буде. Дістатися іншої області можна тільки на своєму транспорті. Міський громадський транспорт у Чернівцях від 17 березня припинив свій рух, курсували тільки тролейбуси для спецперевезень. А маршрутки можливо будуть курсувати з 1 червня. Перевізники вже заявили про збільшення вартості проїзду вдвічі – замість 5 гривень вимагатимуть 10.

У Чернівецькій області за останню добу провели майже 500 ПЛР-досліджень. З них 63 людини мали позитивний результат.

Інфекціоністи заявляють, що сьогодні з симптоматикою коронавірусу звертаються на 10-15% менше людей, проте закликають дотримуватись карантину і не виходити на вулиці без нагальної потреби.

Як відомо, Кабмін продовжив карантин в Україні на місяць - до 22 червня, проте з 22 травня запровадив адаптивний карантин, дозволивши місцевій владі послаблювати обмежувальні заходи за умови поліпшення епідемічної ситуації.

Популярні відео

Нагадаємо, експерт з питань інфраструктури Віктор Медвідь в ефірі каналу "Україна 24" розповів, як зміниться ситуація з пасажирськими перевезеннями після карантину.

Джерело Україна 24 Теги