Чи потрібні маски і рукавички в метро: в КМДА розповіли про запуск підземки

Заступник голови КМДА розповів про обмеження в роботі громадського транспорту з 23 травня

Чи потрібні маски і рукавички в метро: в КМДА розповіли про запуск підземки

Про те, як і коли запрацює міський транспорт, розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондрієвський в ефірі каналу "Україна 24".

"З понеділка 25 числа ми відкриваємо метрополітен. З завтрашнього дня (23 травня - ред.) з 12 години починає працювати в повному обсязі наземний транспорт без режиму пропусків. Починаючи з понеділка, будемо дивитися на епідеміологічну ситуацію. В послабленні карантину, яке затвердив уряд, є три показники: кількість протестованих людей, кількість вільних місць в лікарнях - має бути не менше 50%, і третій показник - кількість хворих на 100 тисяч населення. Якщо не буде перевищень і не буде необхідності знову вводити обмеження, то відкриються і ТРЦ", — повідомив він.

Мондрієвський також пояснив, як саме працюватиме метро і які будуть обмеження. За його словами, проводити всім температурний скринінг неможливо. Обов'язкові маска і рукавички, за цим стежитимуть чергові по станції. Обмежити число пасажирів в метро також неможливо, тому такого не буде. Що до наземного транспорту, верхня межа - це кількість сидячих місць.

Читайте також

Популярні відео

Раніше головний санлікар Віктор Ляшко назвав умови для запуску транспорту.

Джерело Україна 24 Теги