Поїхати до Туреччини на відпочинок: посол оцінив шанси для українців

Посол України в Туреччині запевняє, що в цій країні дуже ефективно борються з коронавірусом

Поїхати до Туреччини на відпочинок: посол оцінив шанси для українців

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга в ефірі каналу "Україна 24" розповів про те, як Туреччина бореться з епідемією коронавірусу і чи буде можливість поїхати відпочивати до цієї країни.

"У Туреччині зараз пік епідемії подолано, ситуація повністю під контролем. 70% хворих видужали, й на сьогодні в Туреччині найнижчий рівень смертності в порівнянні з іншими країнами Європи. Це зрозуміло, тому що міцна медична система, країна має найсильніші інституційні можливості", - сказав посол.

Читайте також

За його словами, у травні, незважаючи на священний для мусульман місяць Рамазан, коли число контактів між людьми зростає, країна перебуває в стадії послаблення обмежувальних заходів.

"Можу запевнити на власному досвіді і досвіді наших співробітників, що Туреччина дуже ефективно бореться з пандемією і повним ходом готується до туристичного сезону", - сказав Сибіга.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" президент Української асоціації туристичних агентств Антон Рудич розповів про те, як відновлюватиметься сфера туризму після пандемії коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги