Співачка Марія Бурмака: "Вишиванка - це не просто красивий орнамент"

Співачка розповіла про колекцію вишиванок, частина з яких дісталася їй від батька

Співачка Марія Бурмака: "Вишиванка - це не просто красивий орнамент"

Про значення української вишиванки розповіла співачка Марія Бурмака на честь свята ВишиванкаDay в ефірі каналу "Україна 24". Зокрема, вона поділилася історією своїх вишиванок.

"Я дуже рада, що є таке свято. Вишитих суконь і сорочок у мене безліч. В мене є старовинні сорочки, яким по 150 і більше років. Я завжди їх одягаю на Різдво, на Великдень. А сорочка, яка зараз на мені, — особлива. Я спеціально її вдягла, це чоловіча сорочка, мого батька. Він виріс у Харкові та ще змалку намагався показувати свою українськість саме тим, що вбирався в українські сорочки. Можете уявити, як то в 70-ті роки було складно. Він збирав сорочки з різноманітними вишивками. Ця сорочка, що на мені, старовинна, їй близько ста років. Тата вже немає, але його сорочки я деколи дістаю. Коли я її прасувала, щоб одягти, то дуже хотіла пригорнули її до серця", — розповіла вона.

Співачка вважає, що вишиванки можна і потрібно носити у повсякденному житті. 

"Вишиванка - це не тільки красивий орнамент на тканині. Це символ переходу з покоління до покоління. Лиш згорточок старовинного полотна — і вишите моє життя на ньому. Я думаю, що такі старовинні речі дають силу", — сказала Бурмака.

Читайте також

Популярні відео

Раніше зірки українського шоу-бізнесу, спорту та телебачення привітали українців з Днем вишиванки.

Джерело Україна 24 Теги