Справа складна - у Авакова розповіли про розслідування вбивства Шеремета

Спікер МВС вважає, що не варто вимагати швидких відповідей

Справа складна - у Авакова розповіли про розслідування вбивства Шеремета

Керівник департаменту комунікації МВС Артем Шевченко в ефірі каналу "Україна 24" розповів про хід слідства у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

"Провадження знаходиться в активній стадії розслідування, три людини - під підозрою. Справа остаточно не розслідувана і ще не передана до суду. Слідство активно працює, кілька разів терміни продовжувались від його початку 20 липня 2016 року", - сказав Шевченко.

Читайте також

За словами спікера, "справа складна з точки зору технології злочину".

"Не варто вимагати швидких відповідей і однозначних результатів слідства. Шеремет був не тільки громадянином країни-агресора, а й перебував на її території за місяць до вбивства, мав там зустрічі і контакти, і слідство вважає ці факти важливими. Саме тому слідство продовжує працювати і вивчати всі деталі", - розповів керівник департаменту.

Популярні відео

Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в центрі Києва в результаті вибуху автомобіля. Машина належала співзасновниці видання "Українська правда" Олені Притулі, але її в автомобілі не було. За даними поліції, спрацював вибуховий пристрій.

Шеремет народився у Мінську, до 1997 року жив і працював у Білорусі, потім - в Росії, останні п'ять років жив у Києві, співпрацював з "Українською правдою" і "Радіо Вести".

Джерело Україна 24 Теги