Буде сплеск коронавірусної хвороби – лікар назвала умови

Після послаблення карантину в Україні може бути зростання захворюваності коронавірусом COVID-19

Буде сплеск коронавірусної хвороби – лікар назвала умови

Інфекціоніст Тетяна Логінова в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла, до чого може призвести послаблення карантину в країні.

«На мою думку, що дійсно може бути підвищення захворюваності. По-перше ідуть загально-міські заходи, наприклад, День Києва, люди цікавляться і скучили за такими заходами і можуть бути необачними, не скористатися масками. Тому припускаю, що ми можемо побачити невеликий сплеск захворювання», - заявила лікар.

Читайте також: Запуск транспорту в Україні: експерт зробив неприємний прогноз

Вона також розповіла, які обмежувальні заходи слід не скасовувати, щоб не сприяти поширенню коронавірусної інфекції.

«В першу чергу ми не маємо скасовувати масковий режим. Друге, я би порадила роботодавцям розподілити, зробити гнучкий графік для своїх робітників. Щоб частина людей виходила на 8:00 на роботу, частина на 9:00, третя – на 10:00. Тоді ми зможемо якось розсередити людей і не допускати великого їх скупчення в транспорті, особливо в метрополітені. Бо ми знаємо, як там у нас відбуваються близькі контакти», – зазначила Логінова.

Популярні відео

Раніше заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка Олександр Густєлев назвав дати запуску громадського транспорту в столиці.

Лікар-інфекціоніст Юрій Жигарєв в ефірі "Україна 24" заявив, що в Україні немає справжнього карантину через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги