Не грайте в командира - психолог про повернення дітей в дитсадки

Не слід сваритися на дітей, коли вони зранку не захочуть прокидатися

Не грайте в командира - психолог про повернення дітей в дитсадки

Психолог Євгенія Ігрунова в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла, як правильно налаштувати дитину до повернення в дитячий садок після довгої перерви через карантинні обмеження.

«По-перше, це ще діти нас навчать, як повертатися до нормального темпу і ритму життя, тому що в дітей дошкільного віку є така важлива особливість – вони живуть тут і зараз, це особливість нейробіології мозку дитини. Вони дуже швидко адаптуються до зміни умов», - зазначила психолог.

Читайте також: Як діти хворіють на коронавірус — лікар розповів подробиці

Тому, за її словами, важливо з повагою ставитися до дітей, зокрема у питанні їх повернення до дитсадків.

«Що можемо ми як дорослі зробити для дітей, щоб їм було легше повернутися до дитсадків? Це повага до того, що вони змінили свій ритм, тому не слід на них сваритися, коли вони зранку не захочуть прокидатися. Треба очі в очі сказати дитині, чесно зізнатися, що ми так само не хочемо вранці вставати. Треба не грати командира, а поважати дитину. Ми можемо пообіцяти дитині винагороду, за те що вона іде в садок, і це не обов’язково має бути матеріальна винагорода», - наголосила Ігрунова.

Також, заявила психолог, перед походом в дитсадок можна посадити в рядок перед дитиною іграшки і розіграти ситуацію, як дитина провела свій час, поки дітей в дитсадку не бачила, розповісти, як треба мити руки, що поки не можна обійматися.

Популярні відео

Нагадаємо, 20 травня на засіданні Кабміну було ухвалене рішення про відкриття дитсадків з 25 травня. МОЗ підготувало низку застережень роботи дитсадків в умовах карантину:  без температурного скринінгу ні дітей, ні вихователів не пускатимуть у садок, якщо температура 37,2 градуса та вище; тепер батьки не зможуть заводити дітей всередину, вихователі зустрічатимуть їх на вулиці; м’які іграшки, багаторазові рушники, килими з довгими ворсинками під забороною; через кожні дві години мають дезинфікувати всі поверхні та ін.

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" педіатр Владислав Ващенко розповів, чи безпечно під час епідемії коронавірусу відкривати дитячі садки.

Джерело Україна 24 Теги