"Навіть у важкі часи ми разом" - зірки привітали українців з ВишиванкаDay

Зірки українського шоу-бізнесу, спорту та телебачення привітали українців з Днем вишиванки

"Навіть у важкі часи ми разом" - зірки привітали українців з ВишиванкаDay

У День вишиванки українські зірки шоу-бізнесу, спорту та телебачення в ефірі телеканалу «Україна 24» привітали українців зі святом "ВишиванкаDay" і закликали зберігати українські традиції.

Актриса Ольга Сумська: «Щиро вітаю вас зі святом «ВишиванкаDay», який в цьому році для вас проводить телеканал« Україна 24».

Борець Богдан Грицай: «Вітаю всю Україну від Сяну до Дону з міжнародним Днем вишиванки. Багато з вас знають, а комусь я відкрию секрет, що ми спортсмени - люди забобонні. Особисто я вірю в знаки і обереги, точніше в один оберіг - українську вишиванку».

Теле-і радіоведуча Маша Виноградова: «Перша вишиванка з'явилася у мене, коли я вже була доросла, мені було 25 років. Я купила її у Львові. Ми вважаємо, що вишиванка - це тренд. Це дуже красиво. Тому в День вишиванки пропонуємо всім одягнути свої красиві вишиванки, зробити красиві фото, викласти їх в соцмережі і показати, що наша культура нас об'єднує».

Читайте також: Наше національне свято – Дзідзьо про День вишиванки

Співачка Марія Бурмака: «Телемарафон «ВишиванкаDAY» не перший рік проводить телеканал «Україна» та «Україна 24». А цього року він відбувається онлайн. Шо нас об’єднує? Історія, мистецтво, наші пісні і вишиванки. Кожна вишиванка – це особлива історія. Я вас вітаю зі святом і закликаю одягти ваші улюблені вишиванки, бо культура нас єднає».

Телеведучий та продюсер Ігор Кондратюк: «Вітаю вас з «ВишиванкаDay», який в День вишиванки, зробив телеканал «Україна 24». Я вважаю, що ми українці, тому що у нас мова українська, культура українська – і це нас єднає. І зокрема елемент цієї культури – вишиванка. З 2014 року в цей день я одягаю лише чорну вишиванку на знак пам’яті полеглих у боях, захищаючи Україну від російського агресора. Одягайте вишиванку і пишайтеся нею».

Співачка Камалія: «У вишиванці закладена історія та культура нашого народу. Пам’ятаємо, що навіть у скрутні часи ми українці повинні бути разом, адже нас культура об’єднує».

Популярні відео

Зазначимо, неймовірний марафон вишиванок 21 травня відбувається в ефірі телеканалу "Україна 24". Представники української діаспори з різних куточків світу, політики, дипломати та зірки покажуть свої вишиванки та розкажуть, що вони означають для кожного.

Джерело Україна 24 Теги