Як не підхопити коронавірус у дитячому садку - лікар дала пораду

Правильний потік повітря зменшуватиме концентрацію повітря у приміщеннях дитсадків

Як не підхопити коронавірус у дитячому садку - лікар дала пораду

Лікар-епідеміолог Людмила Мухарська в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла про правильну поведінку в умовах обмежень через карантин, а також про заходи у дитячих садках.

«Вихід з карантину відбувається поетапно – і це правильно. Дуже важливо, щоб не всі люди, не всі заклади почали вести активний спосіб життя. Тут ситуація залежить від декількох факторів. По-перше, громадський транспорт і заклади, які відкриваються, вони мають виконувати певні правила. З другого боку, люди, які користуватимуться транспортом і ходитимуть у заклади, також мають дотримуватись правил, запроваджених під час карантину», - наголосила лікар.

Читайте також: Як діти хворіють на коронавірус — лікар розповів подробиці

Вона також розповіла про заходи у дитячих садочках, які допоможуть зменшити концентрацію вірусу в приміщеннях.

«Звичайно діти не будуть дотримуватися відстані у 1,5 метра, але ми знаємо, що діти – це вікова група, яка практично не хворіє на коронавірус. Випадків менше і діти переносять їх легше. Щодо садочків, важлива не так дистанція, як правильне провітрювання приміщення, де перебувають діти, бо правильний потік повітря зменшуватиме концентрацію повітря», - зазначила Мухарська.

Популярні відео

Нагадаємо, 20 травня на засіданні Кабміну було ухвалене рішення про відкриття дитсадків з 25 травня. МОЗ підготувало низку застережень роботи дитсадків в умовах карантину:  без температурного скринінгу ні дітей, ні вихователів не пускатимуть у садок, якщо температура 37,2 градуса та вище; тепер батьки не зможуть заводити дітей всередину, вихователі зустрічатимуть їх на вулиці; м’які іграшки, багаторазові рушники, килими з довгими ворсинками під забороною; через кожні дві години мають дезинфікувати всі поверхні та ін.

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" педіатр Владислав Ващенко розповів, чи безпечно під час епідемії коронавірусу відкривати дитячі садки.

 

Джерело Україна 24 Теги