"Ми хочемо душити добром" - режисер "Слуги народу" про новий канал для Криму і Донбасу

Телеканал "Дім" виходить на мовлення на окуповану територію Донбасу, з ним там борються

"Ми хочемо душити добром" - режисер "Слуги народу" про новий канал для Криму і Донбасу

Режисер серіалу «Слуга народу», голова наглядової ради телеканалу «Дім» Олексій Кирющенко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про мовлення телеканалу на окупованих територіях Донбасу і в анексованому Криму.

«Для того, щоб нас там (в ОРДЛО і Криму - ред.) почули, нам повинні відчинити двері. А щоб нам відчинили двері, вони повинні побачити, що ми до них ідемо. Я закликаю поставити себе на їх місце і (прийняти - ред.) умови, в яких вони захочуть нам відкритися. Я говорю про миролюбних людей, а не про той кошмар, який твориться з бойовиками і з усіма іншими справами на хворій рані», - зазначив Кирющенко.

Читайте також: "Ми б такого не вигадали": режисер "Слуги народу" про президентство Зеленського

За його словами, «Дім» - канал розважально-інформаційний.

«Ми зараз виходимо на невеликий сегмент - Луганськ, Донецьк і Крим - на ту територію. З нами там борються. Ми як птах Фенікс відновлюємося. У нас своя інформаційна сітка мовлення. Ми ростемо, щотижня з'являється новий інформаційний продукт, новини, нові політичні програми. Ми ростемо при тому мінімумі грошей, які виділяють. Ми хочемо вирости, поставити супутники і вийти на власне мовлення. Ми хочемо душити добром», - наголосив режисер.

Популярні відео

Як повідомлялося, влада на базі каналу іномовлення UATV запустили канал, який віщає на окуповану територію українською та російською мовами. Новий телеканал для тимчасово окупованих територій отримав назву "Дім" і почав віщати в тестовому режимі з 1 березня.

Джерело Україна 24 Теги