Стомилися працювати онлайн - як у дитсадках готуються до відкриття

У дитячих садках вжито всіх необхідних заходів для відкриття в умовах карантинних обмежень

Стомилися працювати онлайн - як у дитсадках готуються до відкриття

Директорка одного з дитячих садків Києва Наталя Істоміна в сюжеті телеканалу «Україна 24» розповіла, як дитячі садки готуються до відкриття 25 травня.

«Це дуже добра новина для нас. Ми всі дуже очікуємо, моменту, коли можна зустрітися з дітьми в садочку, а не онлайн. Весь цей час ми працювали онлайн, навіть з дворічними дітками. Але від цього уже всі стомилися: і діти, і дорослі, і вихователі. Це велика напруга», - повідомила Істоміна.

Читайте також: Як діти хворіють на коронавірус — лікар розповів подробиці

За її словами, у дитсадку є всі необхідні засоби, які відповідають вимогам МОЗ щодо відновлення роботи закладу.

«У нас є безконтактні термометри, є дезинфікуючі засоби, є маски, якщо потрібно дати вихователю або комусь ще, бахіли. Дезинфектори, щоб підлогу мити кожні дві години. Ми поприбирали м’які іграшки і лишили лише такі, які можна обробити дезинфікуючими засобами. Ліжок в нас немає, є спеціальні матрасики. Ми їх можемо дистанціювати, щоб діти не були одне до одного дуже близько», - заявила директорка.

Вона також розповіла, що їжу дитсадок замовляє гарячу двічі на день її привозять, кур’єр лишає їжу біля входу в дитсадок, якість їжі перевіряється ретельно.

Популярні відео

Нагадаємо, 20 травня на засіданні Кабміну було прийняте рішення про відкриття дитсадків з 25 травня. МОЗ підготувало низку застережень роботи дитсадків в умовах карантину:  без температурного скринінгу ні дітей, ні вихователів не пускатимуть у садок, якщо температура 37,2 градуса та вище; тепер батьки не зможуть заводити дітей всередину, вихователі зустрічатимуть їх на вулиці; м’які іграшки, багаторазові рушники, килими з довгими ворсинками під забороною; через кожні дві години мають дезинфікувати всі поверхні та ін.

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" педіатр Владислав Ващенко розповів, чи безпечно під час епідемії коронавірусу відкривати дитячі садки.

Джерело Україна 24 Теги