Скандал із захистом для медиків - в МОЗ запевняють, що костюми вже в лікарнях

За словами міністра охорони здоров'я, кожен громадянин може на сайті перевірити забезпеченість лікарень обладнанням

Скандал із захистом для медиків - в МОЗ запевняють, що костюми вже в лікарнях

19 травня фракція "Голос" у Верховній Раді виступила з ініціативою збору підписів за відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова через нібито відсутність закупівлі захисних костюмів для лікарів. Степанов в ефірі каналу "Україна 24" розповів про надходження таких костюмів.

"Костюми приїхали, вони починають роз'їжджатися в регіони в ті установи, які цього вимагають, найперше це західна Україна, де найбільше хворих", - сказав міністр.

Читайте також

Також, за його словами, закуплене медичне обладнання, яке вже розподілене по всіх регіонах і вже знаходиться в лікарнях, і кожен бажаючий може особисто переконатися в забезпеченні лікарень.

"У нас не було і немає зараз 100%-ї забезпеченості лікарень, але цей процес триває, кожен може спостерігати за забезпеченістю тої чи іншої лікарні на офіційному сайті", - сказав Степанов.

Міністр наголосив на важливості забезпечення медиків якісним захистом 6-го класу, який використовується у всьому світі.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" Степанов пообіцяв, що виплати медикам, які беруть участь в боротьбі з коронавірусом, незабаром будуть здійснюватися за спрощеною процедурою.

Джерело Україна 24 Теги