Кличко розповів, як заповнені лікарні в Києві і коли відкриють дитсадки

Мер Києва заявив, що в столиці все під контролем

Кличко розповів, як заповнені лікарні в Києві і коли відкриють дитсадки

Мер Києва Віталій Кличко в ефірі каналу "Україна 24" розповів про заповненість київських лікарень, а також про те, за яких умов будуть відкриті дитячі садки під час послаблення карантину.

"У нас на сьогодні є 1 700 ліжко-місць в інфекційних відділеннях, і там перебувають 250 осіб, тобто заповненість поки, слава Богу, немає. Потрібно зробити все для того, щоб кількість хворих не була більше кількості ліжко-місць, і у лікарів була можливість надавати меддопомогу, це ключовий критерій. Зараз в Києві все під контролем, у нас багато в запасі ПЛР-тестів, ШВЛ, ми готові до будь-якого розвитку подій", - сказав мер.

Читайте також

За словами Кличка, "рішення щодо дитячих садків повинен ухвалювати Кабінет міністрів".

"Нам приблизно потрібно буде від 10 днів до двох тижнів, щоб перевірити садки, щоб вони відповідали ключовим вимогам. Не будемо забувати, що якщо дорослі можуть дотримуватися норм гігієни, з дітьми це складніше. І це все чітко прописано - що стосується вимірювання температури, антибактеріальних ламп і т.д.", - сказав мер Києва.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" педіатр Владислав Ващенко розповів, чи безпечно під час епідемії коронавірусу відкривати дитячі садки.

Джерело Україна 24 Теги