Закон про друге громадянство: в Раді назвали головну загрозу для України

З точки зору національних інтересів, закон про подвійне громадянство не на часі, вважає Олег Синютка

Закон про друге громадянство: в Раді назвали головну загрозу для України

Росія може використати законопроєкт №2590 щодо подвійного громадянства в Україні, який планує розглянути Верховна Рада, як зброю проти нашої держави.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" народний депутат від партії "Європейська солідарність" Олег Синютка.

"Мені здається, що сьогодні влада хотіла зманіпулювати громадською думкою, тому що, ніде правди діти, багато людей, які довгий період працюють і живуть за кордоном, напевно хотіли б мати подвійне громадянство. Вони хотіли б мати громадянство тієї країни, де вони перебувають, і не втратити українське", - зазначив нардеп.

Читайте також

Водночас Синютка заявив, що, з точки зору національних інтересів держави, ухвалення закону про подвійне громадянство не на часі.

"Ми маємо приклад, коли Росія в Криму провела спецоперацію - спочатку багато російських паспортів, а потім "зелені чоловічки", а потім анексія. Я переконаний, що в рамках гібридної війни, яку РФ веде сьогодні проти України, це точно був би їхній спецпроєкт, який би дав можливість противнику закріпитися на території нашої держави... Я не можу уявити, що військовий злочинець Гіркін міг би отримати український паспорт з тризубом, це неприпустимо", - наголосив він.

За словами депутата, багато речей в рамках гібридної війни агресор веде підкилимно.

"Я переконаний, що навіть якщо ми зазначимо в законопроєкті чітку норму "за винятком країни-агресора", через інші держави, через своїх сателітів Російська Федерація багато чим може зашкодити нашій державі і нашим громадянам", - заявив він.

Як відомо, президент Володимир Зеленський 13 грудня подав до Верховної Ради законопроєкт "Про внесення змін до деяких законів України щодо питань громадянства". Документ пропонує спростити отримання громадянства тим, хто воював за Україну чи втік із РФ.

Популярні відео

Нагадаємо, політолог Володимир Фесенко в ефірі каналу "Україна 24" розповів, які категорії людей зможуть отримати український паспорт згідно з новим законопроєктом.

Джерело Україна 24 Теги