Треба подякувати Гордону — експрезидент про інтерв'ю з Гіркіним

Колишній президент України Леонід Кравчук вважає, що інтерв'ю з лідером бойовиків може бути корисним

Треба подякувати Гордону — експрезидент про інтерв'ю з Гіркіним

Інтерв'ю журналіста Дмитра Гордона з колишнім лідером бойовиків Ігорем Гіркіним прокоментував перший президент Леонід Кравчук в ефірі каналу "Україна 24".

"Я прочитав заяву Гордона і інформацію від СБУ. Думаю, що це прикре непорозуміння. Гордон займає дуже чітку позицію щодо політики Кремля і особисто президента Росії, а також про події в Криму і на непідконтрольних територіях України", — сказав він.

Кравчук підкреслив, що, за словами Гордона, він робив інтерв'ю в співдружності зі спецслужбами, і це є світовою практикою. Політик нагадав, що американський канал CNN свого часу брав інтерв'ю у бен Ладена.

"Це інтерв'ю можна використовувати для подальшого розслідування. Це потрібно для того, щоб  висловити певні претензії Росії щодо агресії у Криму і на Донбасі. Треба подякувати Гордону, тому що не кожна людина, не кожен журналіст наважиться на такі дії", — додав експрезидент.

Читайте також: Скандал з інтерв'ю Гіркіна Гордону: екснардеп заступився за журналіста

Популярні відео

Нагадаємо, колишній лідер бойовиків на Донбасі Ігор Гіркін дав інтерв'ю українському журналісту Дмитру Гордону. Інтерв'ю спричинило широкий резонанс і жваве обговорення в мережі, а під офісом журналіста ввечері в понеділок, 18 травня відбулася акція протесту.

Раніше Дмитро Гордон в ефірі "Україна 24" також розповів, чи зміг би він взяти інтерв'ю у польових командирів бойовиків "Л/ДНР" Гіви та Мотороли.

Джерело Україна 24 Теги