"Лікарні закривати не потрібно": експрем'єр заступився за медреформу

Володимир Гройсман вважає, що за 5 років в Україні можна збудувати якісну систему охорони здоров'я

"Лікарні закривати не потрібно": експрем'єр заступився за медреформу

Медична реформа в Україні не потребує закриття лікарень і звільнення десятків тисяч медпрацівників.

Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" колишній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи заяви чинної влади про необхідність переглянути медреформу.

"Я не знаю, хто сказав президенту, що потрібно звільнити 50 тис. лікарів, закрити лікарні? Хто цей фантаст взагалі? Потрібно перепрофілювати установи, можливо, перекваліфікувати лікарів на спеціальності, яких не вистачає. Не треба нікого звільняти, у нас дефіцит лікарів і якісних лікарень", - заявив Гройсман.

Читайте також

Колишній глава уряду зазначив, що при ньому медреформа досягла великих успіхів.

"Ми створили програму "Доступні ліки", ми викорінили звідти корупцію, пов'язану з неефективною закупівлею ліків, кожна людина сама визначає, держава за неї платить, і ми створили Національну службу здоров'я, провели зміни в первинній ланці. Я розумію, що це велике потрясіння для людей, але точно знаю, куди ми йшли. За 5 років ми б створили хорошу систему охорони здоров'я. Зараз не можна оцінювати медицину за напівфабрикатом. Але людям нав'язували, що це погана реформа", - сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше лікар Вадим Арістов в ефірі "Україна 24" заявив, що другий етап медреформи приведе до колапсу української медицини.

Джерело Україна 24 Теги