Гіркін - унікальна фігура: Гордон пояснив, навіщо зробив інтерв'ю

Журналіст заявив, що хоче "краще скласти пазл" щодо подій в Криму і на Донбасі

Гіркін - унікальна фігура: Гордон пояснив, навіщо зробив інтерв'ю

Журналіст Дмитро Гордон вважає колишнього ватажка бойовиків "ДНР" Ігоря Гіркіна "унікальною фігурою".

Про це Гордон розповів в ефірі "Україна 24". За словами журналіста, йому не вистачало інтерв'ю людей, які були безпосередніми виконавцями як "Кримської весни" так і захоплення Донбасу, "щоб краще скласти пазл".

Він зазначив, що особливе місце серед таких людей займають депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська і терорист Ігор Гіркін.

"Ігор Гіркін-Стрєлков - унікальна фігура, полковник ФСБ, який у 2013 році звільнився з органів і з групою людей опинився в Криму, брав участь у розвитку кримських подій і окупації Криму, а потім перейшов держкордон України з 54 людьми, захопив Слов'янськ, пішов на Донецьк, не був ніким зупинений, і захопив Донецьк. І він говорив мені, що план "Новоросія" включав у себе Крим, Донецьку, Луганську, Одеську, Харківську, Запорізьку, Херсонську, Дніпропетровську області. Також він збирався йти на Київ, і, якщо б сили вистачило, він би завоював Київ. У мене немає сумнівів, що йому б це дозволили зробити", - підкреслив він.

Читайте також

Гордон зазначив, що Гіркін - військовий злочинець, "якому Україна чомусь не висунула звинувачень".

"І не тільки Гіркін. Україна багатьом чомусь не висунула звинувачень", - додав він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про інтерв'ю, яке він взяв у колишньої української прокурорки, а нині депутата Державної Думи Російської Федерації Наталії Поклонської.

Джерело Україна 24 Теги