У КМДА назвали дати запуску транспорту в Києві

У столиці запровадили обмеження на в'їзд вантажівок

У КМДА назвали дати запуску транспорту в Києві

У Києві з 23 травня наземний громадський транспорт відновить роботу, перервану карантином. Метро запрацює два дні потому, якщо дозволить Кабмін.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів Олександр Густєлєв, заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка.

"З 23 травня плануємо пускати наземний транспорт у необмеженому режимі. Щодо метро - Віталій Кличко неодноразово звертався до Кабміну з проханням дозволити відкрити метро з 25 травня в разі відсутності погіршення епідемічної ситуації", - повідомив чиновник.

Читайте також

Також Густєлєв розповів, що з 18 травня в Києві введено режим обмеження на в'їзд вантажівок з 7:00 до 10:00 і з 17:00 до 20:00.

"Ця ситуація пов'язана з тим, що є певні обмеження у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації в місті. Це необхідно, тому що ситуація з заторами на вулицях показала, що громадський транспорт незамінний, і його відсутність створює певні проблеми. Ситуація з обмеженням вантажівок триватиме, поки не перейдемо до режиму нормальної роботи транспорту і метрополітену", - зазначив він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко в ефірі "Україна 24" пояснив пом'якшення карантину в столиці. За його словами, кожне місто має самостійно вирішувати, коли і як скасовувати обмежувальні заходи.

Джерело Україна 24 Теги