Від коронавірусу в Одесі помер лікар: у чоловіка довго не було симптомів

Лікар неодноразово контактував з хворими на COVID-19

Від коронавірусу в Одесі помер лікар: у чоловіка довго не було симптомів

В Одесі лікар-реаніматолог міської лікарні №10 Максим Белінов помер від коронавірусу. У медика довго не проявлялися симптоми COVID-19, а коли він звернувся за допомогою, було вже запізно. Без батька залишились двоє дітей.

Як повідомляє кореспондент "Україна 24", лікар був на самоізоляції, не мав ніяких симптомів, та тиждень тому йому різко стало зле, проявилися симптоми респіраторної хвороби. До колег-лікарів він звернувся вже у тяжкому стані, відмовлявся від штучної вентиляції легень. Коли його таки підключили, вже було запізно.

Читайте також: В Україні занижена статистика хворих на коронавірус медиків - нардеп

Максиму Белінову було 47 років, без батька залишились 20-річна донька і 3-річний син. Лікар не мав ніяких хронічних хвороб, проте неодноразово контактував з хворими на COVID-19, бо лікував людей з коронавірусною інфекцією.

Лікарня №10 не є опорною. Загалом у цій лікарні коронавірусну інфекцію підтвердили у 13 медпрацівників.

Директор Одеської міської клінічної лікарні Денис Себов заявив, що смерть колеги стала для клініки великою втратою.

"Максим Юрійович був одним з найкращих наших фахівців. Це лікар вищої категорії з 2013 року. Незважаючи на порівняно молодий вік, 47 років, наш колега був дуже високоосвіченим лікарем. Він був дуже чуйним колегою. У клініці його знав кожен співробітник. Клініка велика, 980 осіб, кожен знав його особисто як хорошого лікаря", - розповів він.

Популярні відео

Нагадаємо, президент Українського медичного клубу Іван Сорока в ефірі "Україна 24" розповів, що до 30% медиків в Україні можуть захворіти на коронавірус COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги