Карантин для бідних — ексміністр розповів про економічну несправедливість

Колишній міністр економіки розповів, чому бідні українці більше страждають від карантину

Карантин для бідних — ексміністр розповів про економічну несправедливість

Забезпечені українці набагато менше страждають від карантину, заявив колишній міністр економіки Тимофій Милованов в ефірі каналу "Україна 24".

"Запуск громадського транспорту - ще одне важливе економічне й етичне питання. Тому що карантин у нас — для бідних. Наприклад, в Києві, якщо у вас є гроші на таксі або є своя машина, то для вас карантин — просто факт. Ви можете поїхати в магазин, ресторан в будь-який зручний час. А якщо вам треба добиратися громадським транспортом, то ви можете тільки за талонами на роботу, якщо ваша компанія офіційно працює. А якщо ви хочете заробити та у вас немає грошей, то потрібно 4 години йти пішки. Це велика несправедливість", — сказав він.

Милованов вважає, що громадський транспорт треба відкрити для пасажирів.

"Криза і так б'є по бідних — і ще ці заходи обмежувальні: не запускати громадський транспорт, не запускати дитсадки, школи. Звичайно, люди багаті можуть дозволити найняти когось для дитини. А хтось не може собі це дозволити. Тому транспорт треба запускати — це велика несправедливість. Але підхід у Чернівцях і Чернігові повинен бути різним через різницю в кількості захворілих", — сказав ексміністр.

Читайте також

Популярні відео

Раніше Милованов підрахував, у скільки обходиться карантин Україні, і розповів, чому його потрібно продовжувати.

Джерело Україна 24 Теги