"Допікає людей найбільше": чиновники про те, чого українцям не вистачає на карантині

В регіонах України розповіли, що потрібно зробити в першу чергу при ослабленні карантинних обмежень

"Допікає людей найбільше": чиновники про те, чого українцям не вистачає на карантині

У регіонах люди найбільше потребують запуску громадського транспорту. Про це заявив рівненський міський голова Володимир Хомко в ефірі каналу ""Україна 24".

"Найбільше допікає людей відсутність транспорту – запустили всі підприємства, всі фірми, а дістатись нема чим. Тому, моя думка, логічно було б не називати це регулярним транспортом, але скасовувати пільгові перевезення, лише ті, хто їде на роботу. Зараз скупчення на зупинках, бо людям треба добиратися, а так ми б людей розосередили та не було б такого скупчення на зупинках і в автобусах. Але рішення безумовно за Кабміном", — сказав він.

Популярні відео

Таку ж думку висловив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

"Що треба найшвидше зробити – це запустити громадський транспорт, повернути нормальний режим перевезення, тому що достатньо проблематично людям діставатися на роботу, зараз приблизно вполовину менше транспорту виходять на маршрути, ніж виходило в докарантинний період", — заявив чиновник.

Популярні відео

Читайте також

Раніше заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондрієвський розповів в ефірі "Україна 24", коли в Києві відкриють ТРЦ.

 

Джерело Україна 24 Теги