Чи можливість попасти в ОРДЛО через КПВВ – прикордонники дали відповідь

У Держприкордонслужбі розповіли, чи можна перетнути лінію розмежування з "ЛНР" і "ДНР" під час карантину

Чи  можливість попасти в ОРДЛО через КПВВ – прикордонники дали відповідь

Про те, чи можна під час карантину перетнули лінію розмежування з окупованими територіями на Донбасі, розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко  в ефірі каналу "Україна 24".

"Функціонування КПВВ на лінії розмежування обмежені рішенням командувача об’єднаних сил. Наразі вони тимчасово закриті. Але якщо в людини є якась гостра потреба, гостра життєва ситуація, то командувач ООС вправі приймати окреме рішення по кожному окремому випадку", — сказав він.

Демченко пояснив, яким чином відбувається перетин лінії розмежування. 

"Якщо людина підходить до прикордонників на КПВВ, пояснює причину і надає підтверджуючі документи – після цього виноситься на розгляд командувача ООС така пропозиція, і він вирішує: пускати цю людину за лінію розмежування чи відмовити. 

Нашим громадянам варто врахувати цю інформацію. Крім того, незаконні озброєні формування з того боку масово відмовляють людям в перетині лінії розмежування", — розповів він.

[READ id=read_8512; text=read; first_id=1465; second_id=; third_id=; first_title=; second_title=; third_title=]

[VIDEO id=2278; title= ;]

Раніше пресофіцер Державної прикордонної служби в складі об’єднаних сил Ігор Лизогуб в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, коли буде відновлено роботу контрольних пунктів пропуску на лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях.

Джерело Україна 24 Теги