Кличко розповів, що заважає відкриттю метро в Києві

Мер Києва назвав важливу умову відкриття метро і розповів, чому не можна поспішати зі скасуванням карантинних обмежень

Кличко розповів, що заважає відкриттю метро в Києві

Про проблеми з запуском метро в Києві розповів мер столиці Володимир Кличко в ефірі каналу "Україна 24".

"Місто Київ і область — це єдиний організм, який разом працює. Велика кількість людей, які щодня працюють в Києві, приїжджає з області. І запустити в повному режимі метрополітен ми не можемо, не відкривши підвезення людей, тому що майже 50% працівників метро — це жителі Київщини. Тому однозначно можу сказати, що ми з губернатором області робимо все, щоб це було синхронно. При цьому на приватних перевізників ми впливу не маємо", — сказав він.

Кличко також розповів, чому не можна відразу скасувати обмеження.

"Ми розуміємо, що захворюваність буде хвилеподібною. Чітких даних про те, як буде поширюватися хвороба, ніхто не може дати. Тому ми будемо знімати обмеження поступово і дуже обережно, розуміючи, що якщо буде спалах, ми повернемося в ситуацію, в якій були. Питання, навіщо ми сиділи два місяці на жорсткому карантині, щоб знову повернутися в нульову точку? Після 22 травня ми будемо робити послаблення, і після цього подивимося на захворюваність. Буде поганий сценарій — 100, 200 хворих за добу, — значить, нам потрібно робити кроки назад", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше мер Києва Віталій Кличко в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував пом'якшення карантину в столиці. За його словами, кожне місто має самостійно вирішувати, коли і як скасовувати обмежувальні заходи.

Джерело Україна 24 Теги