Де відпочити цього літа - експерт назвав три напрямки для українців

Експерт з туризму розповів, які місця в Україні будуть найпопулярнішими для відпочинку

Де відпочити цього літа - експерт назвав три напрямки для українців

Куди українцям поїхати відпочивати в Україні після завершення карантину, розповів голова Асоціації індустрії гостинності Олександр Лієв в ефірі каналу "Україна 24".

"Поточного року прогнозується три великі напрямки та один дуже потужний продукт. Напрямки - Чорноморське узбережжя, Карпати та Приазов'я. На останній варто звернути увагу, це недорогий і дуже цікавий напрямок для України. А продукт, який матиме попит, — це зелений екологічний туризм, сільські садиби. Їх в Україні вже понад тисячу, і цього року вони вже заброньовані майже на весь червень", — розповів він.

Експерт відповів на питання про те, чи не постраждає якість відпочинку, якщо українці не зможуть виїхати за кордон і всі поїдуть на українські курорти.

"По-перше, сервісу потрібно навчати, і наша Асоціація проводить тренінги з цього питання. Його потрібно підвищувати, і людей цьому потрібно навчати. У нас не було навіть культури навчання цього. Крім того, якщо б ви, наприклад, в 79 році приїхали до Туреччини, коли там ще не діяв закон про заохочення туризму, ви б побачили, що сервісу там теж немає. Це все потрібно виховувати самим там, де ми відпочиваємо ", - сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше президент Української асоціації туристичних агентств Антон Рудич розповів, як і де українці відпочиватимуть після карантину.

Джерело Україна 24 Теги