Чому в Києві відкрилися не всі ринки: у Кличка дали відповідь

Заступник голови КМДА розповів, від чого залежить відкриття ринків і коли дозволять працювати ТРЦ

Чому в Києві відкрилися не всі ринки: у Кличка дали відповідь

Сьогодні, 15 травня в Києві відкриють ще 33 ринки. Про те, чому відкриваються не всі, розповів заступник голови Київської міської адміністрації Віталія Кличка Валентин Мондрієвський в ефірі каналу "Україна 24".

"Що стосується ринків, ми щодня на засіданні штабу з ліквідації наслідків обговорюємо ситуацію в місті, зокрема і ринки. Відпускаємо послаблення повільно, не можна різко скасовувати карантин, щоб це не призвело до погіршення ситуацію. Кожний ринок — це окрема відповідальність власників або орендарів. Потрібно бути готовим відкриватися. Саме тому є регламент, за яким ринки повинні працювати. Дозвіл можуть отримати всі. Правила є для всіх, і дати всім відразу працювати без дотримання правил безпеки неправильно", — сказав він.

Заступник Кличка розповів, кому не видали дозвіл на відкриття.

"Все залежить від того, які документи є у ринків. Деякі працювали без оформлення об'єкта господарювання як ринок. Ті, хто працював без документів, самі себе проявили й тепер не можуть відкритися", - сказав він.

Також Мондрієвський розповів, як скоро чекати відкриття торгово-розважальних центрів.

"ТРЦ поки не відкриваються, ми стежимо за рівнем захворюваності. Динаміка поки говорить про те, що відкриття ТРЦ, де неможливо забезпечити норми кількості людей, це додаткова небезпека", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше заступник міського голови Києва, секретар Київради Володимир Прокопів розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", коли чекати відкриття метро.

Джерело Україна 24 Теги