Відомий телеведучий поділився лайфхаком з українцями на карантині

"Сподівався почати на карантині багато цікавого - наприклад, вивчити чотири мови, серйозно займатися спортом ..."

Відомий телеведучий поділився лайфхаком з українцями на карантині

Пораду для тих, хто хоче зайнятися спортом на карантині, дав відомий телеведучий Анатолій Анатоліч в ефірі каналу "Україна 24".

"У мене є лайфхак для тих, хто хоче почати бігати: не розпочинайте з понеділка. Починайте з суботи, неділі, коли завгодно. Але з понеділка - не працює", — сказав він.

Ведучий поскаржився: він сподівався також почати багато всього цікавого — наприклад, вивчити нові мови, почати серйозно займатися спортом, схуднути — але карантин закінчується, а він так нічого і не встиг. А ось його дочка продовжує навчатися в школі — дистанційно.

"Я прочитав жарт про те, що батьки просять занести години дистанційного навчання до трудової книжки. Ми дійсно беремо на себе функції вчителів, і це великий стрес. Це реально складно. Ніколи не думав, що буду чекати канікул", — розповів він

При цьому Анатолій Анатоліч зізнався, що на карантині йому комфортно, оскільки він більше спілкується з сім'єю і багато читає. З іншого боку, фінансово часи складні, тому що скасувалося безліч запланованих проєктів, розповів він.

Читайте також

Популярні відео

Джерело Україна 24 Теги