Ляшко дав пораду всім батькам

"Як може країна на щось претендувати, якщо немає освітньої політики"

Ляшко дав пораду всім батькам

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що головне, у що батьки в Україні мають вкладати свої гроші - це освіта дітей. Про це політик сказав в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Ключове – це не рахунок у банку, земельна ділянка чи хата, що можна залишити своїм дітям. Хата може згоріти, земельну ділянку може затопити, банк може лопнути. Головна інвестиція в дитину – це знання. Ось що я раджу всім батькам – не бабки збирайте для своїх дітей, бо вони їх можуть в казино прогуляти за одну ніч, а інвестуйте в знання, дайте своїм дітям найкращу освіту. Це та інвестиція, яка буде їх годувати все життя», – заявив він.

Читайте також

За словами Ляшка, влада в Україні не розуміє важливості освіти, тому досі не призначила голову відповідного міністерства.

«Як може країна на щось претендувати, якщо немає освітньої політики? Влада проводить онлайн-навчання, а у нас в половині шкіл в Україні комп’ютерів немає, а в селах – інтернету. Хіба дитина із сільської сім’ї винна, що у її батьків немає грошей на комп’ютер, на інтернет? Чому влада позбавляє можливості цих дітей отримати освіту? Це неконституційно! Тому коли в країні немає міністра культури, міністра освіти, це показує, що цій владі байдужий розвиток нації, що вони не думають про майбутнє, тому що живуть одним днем», – вважає Ляшко.

Популярні відео

Раніше Ляшко в ефірі «Україна 24» прокоментував чутки про те, що депутат Андрій Герус нібито програв у карти 100 тисяч доларів.

Джерело Україна 24 Теги