"Дійте негайно!": експрем'єр звернувся до влади через коронавірус

Експрем'єр наголосив, що рівень смертності від COVID-19 на Буковині в 11 разів більший, ніж по Україні

"Дійте негайно!": експрем'єр звернувся до влади через коронавірус

Експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Кабінету міністрів і Міністерства охорони здоров’я з вимогою негайно вжити заходів у зв'язку зі спалахом коронавірусу у Чернівецькій області.

Про це Яценюк, який є уродженцем Чернівців, написав у своєму Facebook.

Експрем'єр наголосив, що за два тижні в області було зафіксовано 1069 нових інфікованих, а їх загальна кількість майже подвоїлася. Також він наголосив, що рівень смертності від COVID-19 на Буковині в перерахунку на 1 тисячу населення більший, ніж по Україні, в 11 разів.

"Вражаючий факт: станом на 12 травня з 1 млн 700 тисяч гривень, що мали надійти за рахунок державної субвенції на доплату за березень працівникам КНП "Міська лікарня №1" у Чернівцях, профінансовано лише 100 тисяч гривень. 1 млн 600 тисяч гривень досі не виплачені спеціалістам, які стоять на передовій боротьби з коронавірусом", - зазначив він.

Також, за його словами, препаратів, необхідних для лікування COVID-19 та супутніх захворювань, у Чернівцях залишилося лише на кілька днів, включно із засобами, без яких буде неможливо проводити тестування людей на захворювання коронавірусом.

"Ще раз звертаюся до уряду та Міністерства охорони здоров’я з вимогою не робити вигляду, наче такий стан справ у Чернівецькій області є нормальним і все вирішиться само собою. За цією сумною статистикою і цифрами невиплачених коштів – трагедії родин і життя людей", - заявив Яценюк.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі "Україна 24" висловив думку, що в Україні до влади прийшли популісти, які не здатні відповісти на виклики епідемії коронавірусу і фінансової кризи.

Джерело Україна 24 Теги