Метро в Україні має відкритися не для всіх - лікар про карантин

Інфекціоніст пояснила, хто входить до "групи ризику"

Метро в Україні має відкритися не для всіх - лікар про карантин

В Україні необхідно пом'якшити карантин і відновити роботу метро, але вхід у громадський транспорт потрібно обмежити для людей пенсійного віку.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявила лікар-інфекціоніст Оксана Солдатенкова.

"З приводу громадського транспорту - вважаю, що його треба запустити... Пом'якшили карантин, велика кількість людей вийшла на роботу, але є велика проблема - нема чим дістатися. Вони можуть це зробити приватним транспортом, його на дорогах дуже багато, і це ускладнює роботу всіх підприємств, які відкрили", - сказала Солдатенкова.

Читайте також

За її словами, в транспорті потрібно обмежити кількість людей, яким не треба їздити на роботу.

"Я маю на увазі людей пенсійного віку. Як тільки відкриють метро, вони відразу поїдуть кудись, тому що потрібно щось обов'язково купити. І треба зробити так, щоб метро працювало, але туди дозволялося заходити лише тим людям, які мають перепустки, які працюють, кому треба дійсно їхати", - пояснила лікар.

Солдатенкова також зазначила, що після пом'якшення карантину люди будуть заражатися, оскільки "маскового режиму в Україні, по суті, не існує".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше секретар Київради Володимир Прокопів в ефірі "Україна 24" анонсував відкриття метро в столиці з 22 травня.

Джерело Україна 24 Теги