Коли відкриють київське метро – у Кличка назвали дату

Київ не може збільшити кількість наземного транспорту настільки, аби дозволити, щоб метро не працювало

Коли відкриють київське метро – у Кличка назвали дату

Заступник міського голови Києва, секретар Київради Володимир Прокопів в ефірі телеканалу «Україна 24» пояснив, чому в столиці України потрібно якнайшвидше відновити повноцінну роботу міського транспорту, зокрема відкрити метро.

«Сьогодні я добирався на роботу втричі довше, ніж роблю це зазвичай. Якщо відверто, не бачу в цьому нічого дивного, тому що кількість людей лишилася така сама, як була, і навіть якщо ми беремо тільки метрополітен, не кажучи про решту громадського транспорту, це був транспорт, який перевозив 2 млн пасажирів на день. Цей пасажиропотік нікуди не подівся, він лишився такий самий, просто ті всі люди їдуть своїм транспортом», - зазначив чиновник.

Читайте також: Запуск транспорту і карантин: політолог вказав на проблему для влади

За його словами, коли закривали метро на початку карантину в Україні, місцева влада прислухалась до рекомендацій уряду, бо життя людей важливіше за певний комфорт.

«Але зараз ми не маємо можливості так сильно збільшити кількість наземного транспорту, аби дозволити собі те, щоб метро не працювало, тому я щиро вірю, що аргументи, які ми надаємо, до уряду дійдуть, і на прохання міського голови з 22 травня ми знімемо проблему для киян і дамо можливість їздити на метро», - наголосив Прокопів.

Популярні відео

Раніше радник мера Києва Володимир Бондаренко розповів в ефірі каналу "Україна 24", кому дозволять працювати під час ослаблення карантину і хто це контролюватиме.

Джерело Україна 24 Теги