Поклонська - символ: Гордон відповів на питання, чи взяв би він інтерв'ю у Гіви та Мотороли

Журналіст каже, що готує інтерв'ю, які будуть великою подією для України

Поклонська - символ: Гордон відповів на питання, чи взяв би він інтерв'ю у Гіви та Мотороли

Відомий журналіст Дмитро Гордон заявив, що готовий брати інтерв'ю у зрадників України, однак з польовими командирами бойовиків "ДНР" Гівою і Моторолою не розмовляв би.

Про це він розповів на телеканалі "Україна 24", коментуючи скандальне інтерв'ю з депутатом Державної Думи Росії Наталією Поклонською і відповідаючи на питання, чи спілкувався б він з Гівою та Моторолою, якби вони були живі.

"Наталія Поклонська - це символ зрадництва, тому що вона громадянка України, вона працювала в Генпрокуратурі України. Як вона стала "прокурором Криму", як це сталося, як росіяни віджимали Крим - це ж цікаво. Що відбувається сьогодні в Росії, Криму, чому вона так сумує за Україною... Можна не любити Поклонську, можна любити, але її цікаво слухати", - наголосив журналіст.

За словами Гордона, він готовий вислухати всіх, хто для нього як для журналіста становить інтерес.

"Якщо завтра Віктор Федорович (Янукович - ред.) піде на інтерв'ю, я буду щасливий зробити з ним інтерв'ю. Я вам скажу, Гіві і Моторола - це несерйозні персони, я б у них інтерв'ю не брав. Але... це інтерв'ю з Наталією Поклонською - це квіточки, скоро будуть такі ягідки, що розірветься все у тих, хто зараз стікає слиною. Це теж буде величезна подія для нашої країни, тому що це буде найважливіший документ, який дозволить Україні в судах відстоювати права на ті території, які під впливом російській агресії", - заявив він.

Популярні відео

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" розповів, як йому вдалося взяти інтерв'ю у колишньої української прокурки, а тепер депутата Держдуми РФ Наталії Поклонської.

Джерело Україна 24 Теги