Гордон розповів, як домовився про інтерв'ю з Поклонською

За словами журналіста, у Поклонської була тільки одна умова

Гордон розповів, як домовився про інтерв'ю з Поклонською

Відомий український журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про інтерв'ю, яке він взяв у колишньої української прокурорки, а нині депутата Державної Думи Російської Федерації Наталії Поклонської. Зазначимо, інтерв'ю викликало широкий резонанс в інтернеті та суперечки про те, чи можуть журналісти спілкуватися зі зрадниками і ворогами України.

"З Наталею Поклонською це дуже цікава історія. Я робив інтерв'ю з Олександром Невзоровим, і ми зачепили Поклонську - чомусь знущатися почали з неї. Вона написала про це у себе, а мені передали мої підписники. В Instagram вона написала - шановані мною Гордон і Невзоров познущалися з мене, а от слабо зі мною зробити інтерв'ю? Дмитру Гордону не слабо взагалі нічого", - заявив відомий журналіст.

За словами Гордона, у Поклонської була одна умова для інтерв'ю, і він її виконав.

"Я офіційно сказав в одному зі своїх ефірів в YouTube: Наталя, якщо у вас є бажання - я готовий. Мені зателефонувала людина, сказала, що Наталія Володимирівна готова - чи можна з вами зв'язатися. Я кажу: звичайно. Вона мені зателефонувала. Умовою інтерв'ю, головною і єдиною, було те, що не буде купюр. Я цього дотримався чітко, у мене немає жодних вирізаних моментів", - наголосив він.

Популярні відео

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" також розповів, чи зміг він би взяти інтерв'ю у польових командирів бойовиків "Л/ДНР" Гіві та Мотороли.

Джерело Україна 24 Теги