Екс-міністр назвав три завдання для влади перед другою хвилею коронавірусу

Ексміністр фінансів Олександр Данилюк розповів, що необхідно зробити, поки не почалася друга хвиля епідемії в Україні

Екс-міністр назвав три завдання для влади перед другою хвилею коронавірусу

Друга хвиля коронавірусу буде сильнішою за першу, заявив ексміністр фінансів, колишній секретар РНБО Олександр Данилюк в ефірі каналу "Україна 24". Він назвав три речі, які потрібно зробити владі, поки не почався новий спалах.

"Масове тестування — це те, про що говорили в Китаї, Південній Кореї. немає тестування — нема інформації, а як уряд може ухвалювати рішення без інформації? Друге — створити на базі РНБО штаб, який би збирав інформацію, аналізував, моделював розвиток подій та розробляв алгоритми дій для влади. Треба, щоб була чітко організована боротьба з коронавірусом по всій країні. Та третє — вже зараз зрозуміло, що дуже багато кадрових помилок. Давайте влада не буде зараз впиратися рогами в стіну, а буде вирішувати ці помилки".

Данилюк пояснив, про що саме йдеться у третьому пункті.

"Візьмемо найпростішу ситуацію: у нас губернатори воюють з мерами. Під час кризи не можна таке допускати. В Одесі, наприклад, губернатор і керівник штабу по боротьбі з коронавірусом не знайшли спільну мову. Такого не має бути. тому ті кадрові проблеми треба вирішити", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше голова Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов розповів у ефірі каналу "Україна 24", чи варто Україні очікувати другої хвилі коронавірусу COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги